نگاهی به نتایج و جدول مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در اروپا

رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه در هفت گروه ۶ تیمی و دو گروه ۵ تیمی برگزار می‌شود.

به  گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه در هفت گروه 6 تیمی و دو گروه 5 تیمی خواهد بود. تاکنون حضور روسیه از این قاره به دلیل میزبانی قطعی شده است. تیم‌های صدرنشین هر گروه به طور مستقیم راهی جام جهانی خواهند شد و 8 تیم برتر دوم نیز به صورت رفت و برگشت 4 بازی برگزار می‌کنند تا 12 سهمیه اروپا غیر از روسیه مشخص شود. برای تعیین بهترین تیم دوم نتیجه تیم‌های دوم گروه با تیم قعرنشین حساب نمی‌شود. همچنین کشور جبل‌الطارق که در انتخابی یورو 2016 حضور دارد نمی‌تواند در رقابت‌های انتخابی جام جهانی حضور داشته باشد چرا که هنوز عضویت دائم این کشور در اروپا به رسمیت شناخته نشده است .

در گروه A  مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه در اروپا تیم ملی فرانسه با 17 امتیاز صدر نشین و تیم های سوئد با 16 ، هلند با 13 امتیاز ، بلغارستان با 12 امتیاز ، بلاروس و لوگزامبورگ با 5 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

برنامه بازی های این گروه به شرح زیر است :

شنبه 15 مهر

سوئد _ لوکزامبورگ 19:30
بلاروس_هلند 22:15
بلغارستان _فرانسه 22:15

سه شنبه 18 مهر

هلند _ سوئد 22:15
لوکزامبورگ _ بلغارستان 22:15
فرانسه _ بلاروس 22:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه b مرحله مقدماتی جام جهانی در اروپا تیم ملی سوئیس با 24 امتیاز در صدر جدول و تیم های پرتغال با 21 ، مجارستان با 11 امتیاز ، جزایر فارو با 8 امتیاز ، آندورا با 4 ، و لتونی با 3 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

برنامه این گروه به شرح زیر است :

یکشنبه 15 مهر

جزایرفارو_لتونی 19:30
سوئیس _ مجارستان 22:15
آندورا _ پرتغال 22:15

سه شنبه 18 مهر

مجارستان _ جزایر فارو 22:15
پرتغال _ سوئیس 22:15
لتونی _ آندورا 22:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه C  مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه در اروپا تیم ملی آلمان با 21 امتیاز صدر جدول و تیم های ملی ایرلند شمالی با 16 امتیاز ، جمهوری چک با 9 امتیاز ، نروژ و آذربایجان با 7 امتیاز و سن مارینو بدون امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

برنامه بازی های این گروه به شرح زیر است :

پنجشنبه 13 مهر

آذربایجان _ جمهوری چک 19:30
سن مارینو _ نروژ 22:15
ایرلند شمالی _ آلمان 22:15

یکشنبه 16 مهر

نروژ _ ایرلند شمالی 22:15
آلمان _ آذربایجان 22:15
جمهوری چک _ سن مارینو 22:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه D مرحله مقدماتی جام جهانی در اروپا صربستان با 15 امتیاز صدر جدول و تیم های جمهوری ایرلند با 13 امتیاز ، ولز با 11 امتیاز ، اتریش با 8 امتیاز ، گرجستان با 4 امتیاز و مولداوی با امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .
برنامه این گروه به شرح زیر است :

جمعه 14 مهر

گرجستان _ ولز 20:30
اتریش _ صربستان 23:15
جمهوری ایرلند_مولداوی 23:15

دوشنبه 17 مهر

ولز _ جمهوری ایرلند 23:15
صربستان _ گرجستان 23:15
مولداوی _ اتریش 23:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه E مرحله مقدماتی جام جهانی در اروپا تیم ملی لهستان با 16 امتیاز در صدر جدول و تیم های مونته نگرو با 13 ، دانمارک با 13 ، رومانی با 9 ، ارمنستان با 6 و قزاقستان با 2 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .
برنامه های این گروه به شرح زیر است :

پنجشنبه 13 مهر

ارمنستان _ لهستان 20:30
رومانی _ قزاقستان 23:15
مونته نگرو _ دانمارک 23:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه F این رقابت ها در قاره اروپا تیم ملی انگلیس با 17 امتیاز در صدر جدول و تیم های اسلواکی با 15 امتیاز ، اسکاتلند و اسلوونی با 11 امتیاز ، لیتوانی با 5 امتیاز و مالت بدون امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .
برنامه های این گروه به شرح زیر است :

پنج شنبه 13 مهر

انگلیس _ اسلوونی 22:15
اسکاتلند_اسلواکی 22:15
مالت_لیتوانی 22:15

یکشنبه 16 مهر

اسلواکی _ مالت 19:30
اسلوونی _ اسکاتلند 19:30
لیتوانی _انگلیس 19:30

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه G این رقابت ها در اروپا تیم ملی اسپانیا با 19 امتیاز در صدر جدول و تیم های ایتالیا با 16 ، آلبانی با 12 ، رژیم اشغالگر قدس با 9 امتیاز ، مقدونیه با 6 امتیاز ولیختن اشتاین بدون امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

برنامه های این گروه به شرح زیر است :

جمعه 14 مهر

اسپانیا _ آلبانی 22:15
ایتالیا _ مقدونیه 22:15
لیختن اشتاین _ رژیم اشغالگر قدس 22:15

دوشنبه 17 مهر

آلبانی _ایتالیا 22:15
رژیم اشغالگر قدس _ اسپانیا 22:15
مقدونیه _ لیختن اشتاین 22:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه H این رقابت ها در قاره سبز بلژیک با 19 امتیاز در صدر جدول و تیم های یونان با 13 امتیاز ، بوسنی با 11 امتیاز ،قبرس با 10 امتیاز ، استئنی با 5 امتیاز و جبل الطارق بدون امتیاز در رده های بعدی قرار دارند.

برنامه این گروه به شرح زیر است :

شنبه 15 مهر

جبل الطارق _استونی 19:30
بوسنی _بلژیک 20:30
قبرس _ یونان 22:15

سه شنبه 18 مهر

بلژیک _قبرس 22:15
استونی _بوسنی 22:15
یونان _ جبل الطارق 22:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

در گروه I  این رقابت ها در اروپا تیم ملی کرواسی با 16 امتیاز در صدر جدول و تیم های اوکراین با 14 ، ایسلند با 13 ،ترکیه با 11، فنلاند با 4 امتیاز و کوزو با 1 امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

برنامه بازی های این گروه به شرح زیر است :

جمعه 14 مهر

کوزو _ اوکراین 22:15
کرواسی _فنلاند 23:15
ترکیه _ایسلند 23:15

دوشنبه 17 مهر

ایسلند _کوزو 22:15
اوکراین _کرواسی 22:15
فنلاند _ترکیه 22:15

///مرحله مقدماتی جام جهانی2018 در اروپا

رقابت های جام جهانی در اروپا

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *